Chłodzenie CPU Thermalright AXP-100
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Thermalright AXP-100
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2
Wentylator:⌀ 101 mm
Obroty:do 2500 obr./min
Liczba rurek cieplnych:6 szt.
Wysokość:44 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AXP-100
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermalright 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermalright.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermalright AXP-100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodzenie CPU Thermalright AXP-100RH | 309 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermalright AXP-100RH Low Profile - PACZKOMAT, POCZ | 307 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermalright AXP-100RH, CPU cooler - PACZKOMAT, POCZTA | 275 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →