Chłodzenie CPU Thermalright Macho Rev.B
Zdjęcia 11 |
Thermalright Macho Rev.B
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Wentylator:⌀ 140 mm
Obroty:do 1300 obr./min
Liczba rurek cieplnych:6 szt.
TDP:240 W
Wysokość:162 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Macho Rev.B
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermalright 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermalright.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermalright Macho Rev.B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chłodzenie CPU Thermalright Macho Rev. B | 253 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermalright Macho HR-02 Rev.B BW - PACZKOMAT, POCZT | 291 zł |
Thermalright Macho Rev B Cpu Fan Czarny HR-02MACHOREV.B | 311 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →