Кулер Thermalright Macho Rev.B
Фото 11 |
Thermalright Macho Rev.B
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Вентилятор:⌀ 140 мм
Оберти:до 1300 об/хв
Теплових трубок:6 шт
TDP:240 Вт
Висота:162 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Macho Rev.B
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermalright 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermalright.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermalright Macho Rev.B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodzenie CPU Thermalright Macho Rev. B | 253 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermalright Macho HR-02 Rev.B BW - PACZKOMAT, POCZT | 291 zł |
Thermalright Macho Rev B Cpu Fan Czarny HR-02MACHOREV.B | 311 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →