Okap Teka DVN 97050 TTC BK czarny
Zdjęcia 4 |
Teka DVN 97050 TTC BK czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DVN 97050 TTC BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap TEKA DVN 97050 TTC BK Czarny | 1 200 zł |
Okap TEKA DVN 97050 TTC BK Czarny 112950012 | 1 200 zł |
Okap przyścienny TEKA DVN 97050 TTC BK 112950012 - Zadzwoń - (22) 877 77 7 | 1 399 zł |
Okap przyścienny TEKA DVN 97050 TTC BK 112950012 - Zadzwoń - (22) 877 77 7 | 1 399 zł |
Modyfikacje Teka DVN 97050 TTC BK
Ceny na Teka DVN 97050 TTC BK |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 97050 TTC WH biały | od 1 499 zł | 4 oferty | ||
Teka DVN 97050 TTC BK czarny | od 1 200 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →