Pamięć RAM Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201
Team Group TED416G3200C2201 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PAMIĘĆ TEAMGROUPTE TEAM ELITE DDR4 16GB 3200MhZ TED416G3200C2201 | 226 zł |
Pamięć TeamGroup Elite, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL22 (TED416G3200C2201) | 158 zł |
Team Group Elite DDR4 16GB 3200 CL22 | 259 zł |
Team Group Elite DDR4 16GB 3200 CL22 | 259 zł |
Modyfikacje Team Group Elite DDR4 1x16Gb
Ceny na Team Group Elite DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2400C1601 | od 229 zł | 1 oferta | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901 | od 299 zł | 2 oferty | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201 | od 158 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →