Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201
Team Group TED416G3200C2201 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PAMIĘĆ TEAMGROUPTE TEAM ELITE DDR4 16GB 3200MhZ TED416G3200C2201 | 226 zł |
Pamięć TeamGroup Elite, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL22 (TED416G3200C2201) | 158 zł |
Team Group Elite DDR4 16GB 3200 CL22 | 259 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP Elite 16GB 3200MHz | Bezpłatny transport | Raty | 259 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP Elite 16GB 3200MHz | Bezpłatny transport | 149 zł |
Модификації Team Group Elite DDR4 1x16Gb
Ціни на Team Group Elite DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2400C1601 | від 229 zł | 1 пропозиція | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901 | від 299 zł | 2 пропозиції | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201 | від 149 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →