Opona letnia STRIAL HP 215/55 R16 97W
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
STRIAL HP 215/55 R16 97W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STRIAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STRIAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje STRIAL HP 215/55 R16 97W
Ceny na STRIAL HP 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
STRIAL HP 215/55 R16 93V | od 639 zł | 1 oferta | ||
STRIAL HP 215/55 R16 93W | od 644 zł | 1 oferta | ||
STRIAL HP 215/55 R16 97H | od 628 zł | 1 oferta | ||
STRIAL HP 215/55 R16 97W | od 653 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →