Opona letnia STRIAL HP 195/65 R15 95H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
STRIAL HP 195/65 R15 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STRIAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STRIAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje STRIAL HP 195/65 R15 95H
Ceny na STRIAL HP 195/65 R15 95H |
---|---|---|---|---|
STRIAL HP 195/65 R15 91H | od 554 zł | 1 oferta | ||
STRIAL HP 195/65 R15 91T | od 554 zł | 1 oferta | ||
STRIAL HP 195/65 R15 91V | od 563 zł | 1 oferta | ||
STRIAL HP 195/65 R15 95H | od 651 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →