Garnek Staub 40511-998
Zdjęcia 5 |
Staub 40511-998 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40511-998
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mini Cocotte okrągły antyczny szary 10 cm 405119980 | 135 zł |
Mini Cocotte Okrągły 200 Ml, Antyczny Szary - Staub | 101 zł |
Restaurant Week Staub Mini Cocotte Okrągły | 119 zł |
Staub Staub Mini Cocotte Okrągły - 200 ml, Antyczny szary | 109 zł |
Mini Cocotte Okrągły Staub 405 | 119 zł |
Mini Cocotte okrągły STAUB 40511-998-0 - antyczny szary 200 ml | 140 zł |
Mini Cocotte Okrągły 200 Ml, Antyczny Szary Gift Giving Staub | 119 zł |
Modyfikacje Staub 40511-998
Ceny na Staub 40511-998 |
---|---|---|---|---|
Staub 40511-998 | od 101 zł | 8 oferty | ||
Staub 40509-484 | od 545 zł | 4 oferty | ||
Staub 40500-246 | od 880 zł | 8 oferty | ||
Staub 40509-312 | od 1 316 zł | 6 oferty | ||
Staub 40509-314 | od 1 249 zł | 3 oferty | ||
Staub 40509-862 | od 1 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →