Myjka wysokociśnieniowa Stanley Fatmax SXFPW25PE
Zdjęcia 14 |
Stanley Fatmax SXFPW25PE |
|
Materiał pompy mosiądz
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley Fatmax SXFPW25PE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Myjka ciśnieniowa 2100w 145bar. | 1 828 zł |
MOCNA MYJKA CIŚNIENIOWA 2500W STANLEY PIANOWNICA 250bar | 1 499 zł |
Myjka ciśnieniowa Stanley ST-SXFPW25PE | 1 536 zł |
Myjka ciśnieniowa Stanley Fatmax 25 zestaw XL z patio | 1 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →