Kubek termiczny Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 l
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Stanley Classic Never Leak 0.35 |
|
Doskonały mechanizm kubki niekapki z przyciskiem spustowym. Długotrwałe zachowanie temperatury napojów. Pokrywy można myć w zmywarce.
Od 1.09.2021 producent zaktualizował parametry techniczne modelu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kubek termiczny Stanley Neverleak czarny 350 ml --- OFICJALNY SKLEP Stanle | 181 zł |
Stanley Classic Travel Mug 350ml Brązowy 10-09855-010 | 131 zł |
Stanley Classic Travel Mug 350ml Zielony 10-09855-006 | 122 zł |
Stanley Classic Travel Mug 350ml Czarny 10-09855-007 | 122 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley Classic Never Leak 0.35
Ceny na Stanley Classic Never Leak 0.35 |
---|---|---|---|---|
Stanley Classic Never Leak 0.25 0.25 l | od 111 zł | 9 oferty | ||
Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 l | od 122 zł | 4 oferty | ||
Stanley Classic Never Leak 0.47 0.47 l | od 184 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →