Kubek termiczny Stanley Classic Never Leak 0.25 0.25 l
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Stanley Classic Never Leak 0.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley Classic Never Leak 0.25 0.25 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Classic Travel Mug 250ml Zielony 10-09856-006 | 111 zł |
Kubek termiczny Stanley NEVERLEAK zielony 250ml | 168 zł |
Kubek termiczny z gwarancją szczelności Stanley Neverleak 250 ml - miedzia | 168 zł |
Kubek termiczny z gwarancją szczelności Stanley Neverleak 250 ml - niebies | 168 zł |
Kubek termiczny z gwarancją szczelności Stanley Neverleak 250 ml - czarny | 168 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley Classic Never Leak 0.25
Ceny na Stanley Classic Never Leak 0.25 |
---|---|---|---|---|
Stanley Classic Never Leak 0.25 0.25 l | od 111 zł | 9 oferty | ||
Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 l | od 122 zł | 4 oferty | ||
Stanley Classic Never Leak 0.47 0.47 l | od 184 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →