Kubek termiczny BODUM 11068-17S 0.35 l
Zdjęcia 3 |
BODUM 11068-17S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BODUM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BODUM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BODUM 11068-17S 0.35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BODUM 11068-380S Travel Mug Vacuum kubek podróżny 035 l pokrywka z klapką | 139 zł |
Bodum Kubek podróżny Travel mug 35 cl Gun metal | 155 zł |
Bodum 11068 17S kubek termiczny stal nierdzewna złoty 9 cm 11068-17S | 155 zł |
Bodum K11068-01 zestaw zaparzaczy do kawy Chambord 8 filiżanek i kubków po | 217 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →