Кружка-термос Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 л
Відео 2Фото 10 |
Stanley Classic Never Leak 0.35 |
|
Відмінний механізм поїлки з кнопкою-тригером. Тривале збереження температури напоїв. Деталі кришки можна мити в посудомийці.
З 1.09.2021 виробник оновив технічні характеристики моделі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kubek termiczny Stanley Neverleak czarny 350 ml --- OFICJALNY SKLEP Stanle | 181 zł |
Stanley Classic Travel Mug 350ml Brązowy 10-09855-010 | 131 zł |
Stanley Classic Travel Mug 350ml Zielony 10-09855-006 | 122 zł |
Stanley Classic Travel Mug 350ml Czarny 10-09855-007 | 122 zł |
Відеоогляди
Модификації Stanley Classic Never Leak 0.35
Ціни на Stanley Classic Never Leak 0.35 |
---|---|---|---|---|
Stanley Classic Never Leak 0.25 0.25 л | від 111 zł | 9 пропозицій | ||
Stanley Classic Never Leak 0.35 0.35 л | від 122 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley Classic Never Leak 0.47 0.47 л | від 184 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →