Soundcore Liberty Air
Wideo 25Zdjęcia 17 |
Soundcore Liberty Air |
|
Stylowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe True Wireless z obsługą energooszczędnego interfejsu bezprzewodowego Bluetooth 5.0 i dobrą żywotnością baterii. Są pozycjonowane jako produkt ze średniej półki cenowej. Odpowiednie dla użytkowników, którzy chcą kupić solidne słuchawki bezprzewodowe o wysokiej jakości dźwięku i dobrej pasywnej izolacji szumów. Dzięki całkowitej wolności od przewodów, słuchawki ANKER SoundCore Liberty Air mogą się swobodnie poruszać.
Specjalne dynamiczne przetworniki z 6-milimetrową membraną grafenową zapewniają precyzyjną transmisję dźwięku przy minimalnych zniekształceniach, zapewniając wysokiej jakości reprodukcję wszystkich popularnych gatunków. Słuchawki wyposażone są we wbudowane mikrofony i mogą pracować jako zestaw głośnomówiący (w tym trybie można używać jednej prawej słuchawki). Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0 zapewnia lepszą wydajność energetyczną i lepszą stabilność połączenia. Obsługuje sterowanie dotykowe odtwarzania i odbierania połączeń. W zestawie silikonowe nauszniki w czterech rozmiarach (L / M / S / XS). Wbudowane akumulatory zapewniają do 5 h autonomicznej pracy, a całe etui ładujące wydłuża ten czas o 3-4 razy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore Liberty Air
Soundcore Liberty Air By Anker TWS True Wireless Bluetooth Earbuds - czarn | 357 zł |
Słuchawki Anker Soundcore Liberty Air – czarne | 670 zł |
Anker Słuchawki Soundcore Liberty Air - białe | 439 zł |