Konsola do gier Sony PlayStation 5 + Gamepad
Wideo 31Zdjęcia 4 |
Sony PlayStation 5 + Gamepad |
|
Nowoczesna konsola do gier nowej generacji, która wyróżnia się na tle poprzednich generacji zaawansowaną wirtualizacją dźwięku, sprzętowym śledzeniem promieni i nowym podejściem do przyspieszania ładowania tekstur gier. Jest wyposażony w dość mocny procesor AMD Zen 2 z 8 rdzeniami i akcelerator graficzny RDNA 2, które razem pozwalają konsoli dostarczyć 10,3 teraflopa wydajności.
Dzięki dużej mocy obliczeniowej producentowi udało się zrealizować możliwość wyprowadzania obrazu w rozdzielczości 4K z częstotliwością odświeżania 120 Hz i średnią FPS na poziomie około 60 klatek na sekundę. Zaktualizowany system chłodzenia zapobiega przegrzaniu i zapewnia stabilną pracę konsoli do gier nawet przy wysokiej wydajności i intensywnym obciążeniu. Jedną z głównych cech PlayStation 5 jest innowacyjny gamepad DualSense, wyposażony w unikalne „wyzwalacze reaktywne”, które pozwalają poczuć siłę i opór podczas naciskania przycisków, dzięki czemu gracze mogą bardziej realistycznie przeżywać wydarzenia w grze.
DualSense oferuje również „haptyczne sprzężenie zwrotne”, które wyraźnie reaguje na to, co dzieje się w grze. Dodatkowo gamepad wyposażony jest we wbudowany mikrofon i głośniki do komunikacji online. Do konsoli dołączone są 2 pady. System wstecznej kompatybilności pozwala posiadaczowi konsoli, wraz z uruchomieniem nowych projektów nowej generacji, grać w stare ulubione gry z PS3 i PS4. Do połączeń zewnętrznych jest kilka portów USB różnych klas, HDMI, port LAN i odbiornik bezprzewodowy. Gry można pobierać zarówno z chmury, jak i z płyt za pomocą wbudowanego napędu DVD/Blu-ray.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony PlayStation 5 + Gamepad
Konsola SONY PlayStation 5 z napędem Blu-ray 4K UHD + Kontroler DualSense | 3 000 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 z napędem Blu-ray 4K UHD + Kontroler DualSense | 3 000 zł |
Modyfikacje Sony PlayStation 5 + Gamepad
Ceny na Sony PlayStation 5 + Gamepad |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 | od 2 200 zł | 66 oferty | ||
Sony PlayStation 5 + Gamepad | od 3 000 zł | 3 oferty | ||
Sony PlayStation 5 + Game | od 2 400 zł | 42 oferty |