Piekarnik Smeg Victoria SO4902M1X
Smeg Victoria SO4902M1X |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Victoria SO4902M1X
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik z funkcją mikrofali SMEG SO4902M1X stal nierdzewna | MICROCOMBI | 7 199 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali SMEG SO4902M1X stal nierdzewna | czyszczenie | 7 199 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO4902M1X - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 7 199 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO4902M1X -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel | 7 199 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO4902M1X - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 7 199 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali Smeg SO4902M1X | 7 198 zł |
Modyfikacje Smeg Victoria SO4902M1X
Ceny na Smeg Victoria SO4902M1X |
---|---|---|---|---|
Smeg Victoria SO4902M1P | od 7 198 zł | 5 oferty | ||
Smeg Victoria SO4902M1N | od 7 198 zł | 7 oferty | ||
Smeg Victoria SO4902M1X | od 7 198 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →