Mikser Smeg PBF01WHEU biały
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Smeg PBF01WHEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg PBF01WHEU biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG PBF01WHEU osobisty mikser plastikowy biały | 618 zł |
Blender sportowy SMEG PBF01WHEU biały połysk | 2 butelki BOTTLE-TO-GO 600 | 739 zł |
Mikser SMEG PBF01WHEU - realizacja czerwiec 2024! | 666 zł |
Mikser SMEG PBF01WHEU - realizacja czerwiec 2024! | 666 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Smeg PBF01WHEU
Ceny na Smeg PBF01WHEU |
---|---|---|---|---|
Smeg PBF01CREU beżowy | od 613 zł | 5 oferty | ||
Smeg PBF01WHEU biały | od 618 zł | 4 oferty | ||
Smeg PBF01BLEU czarny | od 610 zł | 6 oferty | ||
Smeg PBF01RDEU czerwony | od 570 zł | 8 oferty | ||
Smeg PBF01PBEU granatowy | od 608 zł | 6 oferty | ||
Smeg PBF01PKEU różowy | od 613 zł | 6 oferty | ||
Smeg PBF01PGEU zielony | od 613 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →