Okap Smeg KCI19AOE czarny
Zdjęcia 3 |
Smeg KCI19AOE czarny Cortinawydajny beżowy czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KCI19AOE czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap SMEG KCI19AOE | 6 599 zł |
Okap kuchenny Smeg Cortina antracyt KCI19AOE | 8 249 zł |
Okap SMEG KCI19AOE | 6 599 zł |
Okap wyspowy Smeg KCI19AOE | 8 008 zł |
Modyfikacje Smeg KCI19AOE
Ceny na Smeg KCI19AOE |
---|---|---|---|---|
Smeg KCI19POE beżowy | od 8 007 zł | 2 oferty | ||
Smeg KCI19AOE czarny | od 6 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →