Lodówka Smeg FAB38RBL czarny
Zdjęcia 18 |
Smeg FAB38RBL czarny |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB38RBL czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style czarny FAB38LBL5 | 11 587 zł |
Smeg 50s Style Fab38r Combi Fridge Czarny 331L / EU Plug FAB38RBL5 | 10 889 zł |
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style czarny FAB38RBL5 | 11 587 zł |
Smeg 50s Style Fab38l Combi Fridge Czarny 331L / EU Plug FAB38LBL5 | 10 889 zł |
Modyfikacje Smeg FAB38RBL
Ceny na Smeg FAB38RBL |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB38RCR beżowy | od 10 709 zł | 13 oferty | ||
Smeg FAB38RWH biały | od 10 709 zł | 8 oferty | ||
Smeg FAB38RBL czarny | od 10 889 zł | 4 oferty | ||
Smeg FAB38RRD czerwony | od 10 709 zł | 8 oferty | ||
Smeg FAB38RPB granatowy | od 10 709 zł | 6 oferty | ||
Smeg FAB38RPG jasnozielony | od 10 200 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →