Piekarnik Smeg Classica SO6302M2X
Zdjęcia 9 |
Smeg Classica SO6302M2X grafit stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Classica SO6302M2X
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik elektryczny Smeg Classica stal nierdzewna SO6302M2X | 8 342 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SO6302M2X stal nierdzewna | z funkcją m | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali SMEG SO6302M2X stal nierdzewna | czyszczenie | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO6302M2X - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO6302M2X -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO6302M2X - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 8 099 zł |
Modyfikacje Smeg Classica SO6302M2X
Ceny na Smeg Classica SO6302M2X |
---|---|---|---|---|
Smeg Classica SO6302M2N | od 9 268 zł | 3 oferty | ||
Smeg Classica SO6302M2X | od 8 099 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →