Духова шафа Smeg Classica SO6302M2X
Фото 9 |
Smeg Classica SO6302M2X графіт нержавіюча сталь |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg Classica SO6302M2X
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik elektryczny Smeg Classica stal nierdzewna SO6302M2X | 8 342 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SO6302M2X stal nierdzewna | z funkcją m | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali SMEG SO6302M2X stal nierdzewna | czyszczenie | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO6302M2X - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO6302M2X -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel | 8 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal SMEG SO6302M2X - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 8 099 zł |
Модификації Smeg Classica SO6302M2X
Ціни на Smeg Classica SO6302M2X |
---|---|---|---|---|
Smeg Classica SO6302M2N | від 9 268 zł | 3 пропозиції | ||
Smeg Classica SO6302M2X | від 8 099 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →