Духова шафа Smeg Classica SO6303APX
Фото 11 |
Smeg Classica SO6303APX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg Classica SO6303APX
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg SO6303APX | 15 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SO6303APX stal nierdzewna | z funkcją p | 15 839 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali i pary SMEG SO6303APX stal nierdzewna | czys | 15 839 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal i pary SMEG SO6303APX - Gwarancja 5 lat! (22) | 15 839 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal i pary SMEG SO6303APX -GWARANCJA 5 LAT -RATY | 15 839 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali SMEG SO6303APX czarny mat | czyszczenie paro | 8 999 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofal i pary SMEG SO6303APX - Gwarancja 5 lat! (22) | 15 839 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →