Statyw SIRUI W-2004
Zdjęcia 10 |
SIRUI W-2004 |
|
Mechanizm blokujący sekcje nóg jest chroniony przed kurzem, brudem i wilgocią. Może być stosowany w wodzie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SIRUI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SIRUI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SIRUI W-2004
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tripod Sirui w-2004 + k-20 ii AF-S-SRUI-078 | 1 469 zł |
Tripod Sirui w-2004+g-20kx AF-S-SRUI-080 | 1 299 zł |
Tripod Sirui w-2004 aluminium AF-S-SRUI-047 | 739 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →