Monopod SIRUI P-326
Zdjęcia 8 |
SIRUI P-326 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SIRUI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SIRUI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SIRUI P-326
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIRUI P-326 Monopod z włókna węglowego wysokość 155 cm waga 045 kg maksyma | 375 zł |
Monopod Sirui monopod p-326 AF-S-SRUI-042 | 264 zł |
Monopod Sirui P-326 (6952060000312) | 287 zł |
Sirui P-36 Adapter for Monopod/feet AF-S-SRUI-084 | 209 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości statywu SIRUI P-326:
- W zestawie karabinek z kompasem
PolecamyPorównaj w tabeli →