Statyw SIRUI R-2004
SIRUI R-2004 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SIRUI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SIRUI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SIRUI R-2004
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tripod Sirui videokit r-2004 + vh-10 AF-S-SRUI-009 | 1 119 zł |
Statyw Sirui R-2004 + VH-10 (6952060002897) | 1 116 zł |
Statyw SIRUI R-2004+VH-10 + pendrive Lexar 128 GB gratis | 1 390 zł |
Tripod Sirui r-2004 AF-A-SRUI-040 | 689 zł |
Statyw Sirui Sirui R-2004 | 592 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →