Monopod SIRUI P-306
SIRUI P-306 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SIRUI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SIRUI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SIRUI P-306
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIRUI P-306 Monopod aluminiowy wysokość 155 cm waga 056 kg maksymalne obci | 228 zł |
Monopod Sirui monopod p-306 AF-S-SRUI-062 | 219 zł |
Monopod Sirui P-306 (6952060000305) | 219 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości statywu SIRUI P-306:
- W zestawie karabinek z kompasem
PolecamyPorównaj w tabeli →