Штатив SIRUI W-2004
Фото 10 |
SIRUI W-2004 |
|
Механізм блокування секцій ніг захищений від попадання пилу, бруду і вологи. Можна використовувати у воді.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SIRUI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SIRUI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SIRUI W-2004
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tripod Sirui w-2004 + k-20 ii AF-S-SRUI-078 | 1 469 zł |
Tripod Sirui w-2004+g-20kx AF-S-SRUI-080 | 1 299 zł |
Tripod Sirui w-2004 aluminium AF-S-SRUI-047 | 739 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →