Statyw Manfrotto MK290XTA3-BH
Zdjęcia 4 |
Manfrotto MK290XTA3-BH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Manfrotto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Manfrotto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Manfrotto MK290XTA3-BH
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manfrotto 290 Xtra aluminiowy 3-częściowy statyw z głowicą kulową MK290XTA | 880 zł |
Manfrotto MK290XTA3-BH Black - Tripod | 838 zł |
Tripod Manfrotto statyw 290 XTRA Z GŁOWICĄ KULOWĄ AF-S-MNF-040 | 695 zł |
Manfrotto 290 Xtra, 3 sekcje, aluminiowy, głowica kulowa 496RC2 (w magazyn | 799 zł |
Statyw Manfrotto 290 XTRA + głowica 496 (MK290XTA3-BH) | 862 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →