Telewizor Sharp 55FP1EA 55 " (4T-C55FP1EL2AB)
Zdjęcia 8 |
Sharp 55FP1EA 55 "
50 "55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 800 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharp 55FP1EA 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Sharp 55FP1EA QLED 55'' 4K Ultra HD Android | 2 158 zł |
Sharp 55FP1EA 55" (139cm) Quantum Dot 4K Ultra HD Smart Android TV, Dolby | 2 234 zł |
Sharp 55FP1EA 55" QLED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos - darmowy od | 2 399 zł |
Modyfikacje Sharp 55FP1EA
Ceny na Sharp 55FP1EA |
---|---|---|---|---|
Sharp 50FP1EA 50 " | od 1 849 zł | 2 oferty | ||
Sharp 55FP1EA 55 " | od 2 158 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →