Suszarka Sencor SHD 6400B
Sencor SHD 6400B brązowy fioletowy |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHD 6400B
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka SENCOR SHD 6400B | 45 zł |
Sencor Podróżna suszarka do włosów ze składaną rączką Sencor SHD 6400B | 61 zł |
Sencor SHD 6400B Suszarka do włosów ze składaną rączką 681765 | 49 zł |
Sencor SHD 6400B Podróżna suszarka do włosów | 45 zł |
Opcje kolorystyczne:
- Czarny z fioletowym
- Czarny z brązowym
Modyfikacje Sencor SHD 6400B
Ceny na Sencor SHD 6400B |
---|---|---|---|---|
Sencor SHD 6400B | od 45 zł | 6 oferty | ||
Sencor SHD 6400V | od 45 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →