Dysk twardy Seagate One Touch HDD STKC4000400 4 TB
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Seagate STKC4000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate One Touch HDD STKC4000400 4 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEAGATE Dysk zewnętrzny SEAGATE One Touch 4TB Czerwony | 577 zł |
Seagate One Touch - Zewn?trzny dysk - 4TB - Srebrny | 753 zł |
Seagate One Touch HDD 4TB srebrny HD-EX-SEA-0069 | 921 zł |
Dysk SEAGATE One Touch 4TB HDD Srebrny | 520 zł |
Dysk SEAGATE One Touch 4TB HDD Srebrny | 520 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate One Touch HDD STKC4000400
Ceny na Seagate One Touch HDD STKC4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch HDD STKB1000400 1 TB | od 279 zł | 14 oferty | ||
Seagate One Touch HDD STKB2000400 2 TB | od 320 zł | 14 oferty | ||
Seagate One Touch HDD STKC4000400 4 TB | od 520 zł | 12 oferty | ||
Seagate One Touch HDD STKC5000400 5 TB | od 659 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →