Dysk twardy Seagate Laptop SSHD 2.5" ST500LM000 500 GB
Wideo 2 |
Seagate ST500LM000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Laptop SSHD 2.5" ST500LM000 500 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Laptop Thin SSHD 500 GB SATA 6 GB/s ST-500LM000 | 112 zł |
Seagate ST500LM000 Solid State Hybrid Drive 500 GB srebrny | 550 zł |
Seagate 500 GB Serial 25-calowy dysk hybrydowy ST500LM000-T | 566 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości dysku twardego Seagate :
Technologia Adaptive Memory analizuje, które aplikacje i pliki danych są najczęściej używane, i umieszcza te dane w pamięci półprzewodnikowej, gdzie można szybko uzyskać do nich dostęp.
- Wbudowana pamięć półprzewodnikowa SLC NAND 8 GB dla technologii Adaptive Memory
PolecamyPorównaj w tabeli →