Opona rowerowa Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0
Zdjęcia 3 |
Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe CX Comp Tire 26 x 2.00 (50-559) 11139369.02 | 52 zł |
Schwalbe Schwalbe CX Comp 26" (559 mm) Opona do rowerów trekkingowych Blac | 86 zł |
Schwalbe Cx Comp Hs 369 650c X 50 Gravel Tyre Czarny 650C x 50 | 77 zł |
Schwalbe Schwalbe CX Comp 26" (559 mm) Opona do rowerów trekkingowych Blac | 89 zł |
Modyfikacje Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0
Ceny na Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe CX Comp K-Guard 20x1.75 | od 48 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0 | od 52 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5 | od 60 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →