Opona rowerowa Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Big Apple 26x2.00" Black 11100298 | 83 zł |
Schwalbe Schwalbe Big Apple, tires (black, ETRTO: 50-559) | 110 zł |
Schwalbe Big Apple Hs 430 Raceguard 26´´ X 2.00 Rigid Urban Tyre Czarny 26 | 121 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0
Ceny na Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Big Apple RaceGuard 20x2.15 | od 91 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 24x2.0 | od 91 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0 | od 83 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.15 | od 95 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 28x2.0 | od 113 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 28x2.15 | od 113 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 28x2.35 | od 113 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →