Klawiatura
SAVIO Tempest RX Full Blue Switch
Zdjęcia 6 |
SAVIO Tempest RX Full Blue Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO Tempest RX Full Blue Switch
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura mechaniczna Savio Tempest Rx Full Outemu Blue SAVGK-TEMPEST FUL | 160 zł |
SAVIO Tempest RX FULL Outemu BLUE, LED niebieski, NKRO, Anty-ghosting SAVG | 127 zł |
Savio Tempest RX Full Blue Outemu KL-G-SVIO-005 | 125 zł |
Klawiatura SAVIO Tempest RX FULL Outemu Blue | 121 zł |
Klawiatura SAVIO Tempest RX FULL Outemu Blue | 121 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje SAVIO Tempest RX Full
Ceny na SAVIO Tempest RX Full |
---|---|---|---|---|
SAVIO Tempest RX Full Blue Switch | od 121 zł | 16 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Full Brown Switch | od 137 zł | 7 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Full Red Switch | od 101 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →