Klawiatura
SAVIO Tempest RX Full Red Switch
Zdjęcia 6 |
SAVIO Tempest RX Full Red Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO Tempest RX Full Red Switch
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAVIO Mechanical Gaming Keyboard Tempest "RX FULL" - Klawiatury gamingowe | 186 zł |
Savio Tempest RX FULL - keyboard - Klawiatury - Czarny | 162 zł |
Klawiatura mechaniczna Savio Tempest Rx Full Outemu Red SAVGK-TEMPEST FULL | 160 zł |
Savio Tempest RX Full Red Outemu KL-G-SVIO-006 | 124 zł |
Klawiatura SAVIO Tempest RX FULL Outemu Red | 107 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje SAVIO Tempest RX Full
Ceny na SAVIO Tempest RX Full |
---|---|---|---|---|
SAVIO Tempest RX Full Blue Switch | od 121 zł | 16 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Full Brown Switch | od 137 zł | 7 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Full Red Switch | od 101 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →