Hub USB Satechi Aluminum Type-C 4-Port Hub (ST-UC4PHM)
Zdjęcia 6 |
Satechi Aluminum Type-C 4-Port Hub |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Aluminum Type-C 4-Port Hub
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI 4-Portowy Hub USB-C - Tylko Transfer Danych Bez Ładowania/Wideo - | 213 zł |
HUB USB Satechi 4x USB-C + 3.0 (ST-UC4PHM) | 304 zł |
Satechi 4-Port Usb-C Hub - Poczwórny Adapter 4W1, Ciemnoszary | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →