Czytnik kart pamięci / hub USB Satechi Aluminum Type-C Clamp Hub Pro
Zdjęcia 5 |
Satechi Aluminum Type-C Clamp Hub Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Aluminum Type-C Clamp Hub Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Satechi Aluminum Type-C Clamp Hub Pro - hub - 4 ports USB hub - 4 - Srebrn | 185 zł |
HUB USB Satechi Clamp Hub Pro 1x SD 1x USB-C 1x microSD + 3x USB-A 3.0 (ST | 152 zł |
Adapter USB-C - USB 3.0 SATECHI | 239 zł |
Satechi Clamp hub USB-C/3xUSB-A 3.0/micro-SD/SD do iMac 2017/iMac Pro (sre | 199 zł |
Satechi USB-C Clamp Hub Pro iMac | 284 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →