Hub USB Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K
Zdjęcia 20 |
Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Płaski Wieloportowy Adapter Typu C Z Ładowaniem Przelotowym USB-C | 268 zł |
Satechi Slim USB-C MultiPort Adapter with 4K HDMI - Space Grey | 294 zł |
Satechi Aluminium Adapter Slim USB-C (USB-C, 4K HDMI, 2x USB-A) (srebrny) | 226 zł |
Hub USB SATECHI Slim, 3 porty | 226 zł |
Satechi hub USB-C/2xUSB 3.0/HDMI/Power Delivery (gwiezdna szarość) | 289 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →