USB-хаб Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K
Фото 20 |
Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SATECHI Płaski Wieloportowy Adapter Typu C Z Ładowaniem Przelotowym USB-C | 268 zł |
Satechi Aluminium Adapter Slim USB-C (USB-C, 4K HDMI, 2x USB-A) (srebrny) | 226 zł |
Hub USB SATECHI Slim, 3 porty | 226 zł |
Satechi hub USB-C/2xUSB 3.0/HDMI/Power Delivery (gwiezdna szarość) | 289 zł |
Hub USB Satechi Aluminum SLIM USB-C/HDMI, 2x USB 3.0, USB-C (ST-CMAM) Szar | 238 zł |
Satechi Type-C USB Passthrough HDMI | 412 zł |
Satechi Aluminium Adapter Slim (USB-C, 4K HDMI, 2x USB-A) (silver) - darmo | 289 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →