USB-хаб Satechi Type-C to USB 3.0 Adapter
Фото 13 |
Satechi Type-C to USB 3.0 Adapter |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi Type-C to USB 3.0 Adapter
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Satechi Type-C USB Adapter - Silver | 84 zł |
Satechi Aluminium USB-C do USB- 3.0 (srebrny) NB-DOK-STCH-010 | 59 zł |
Adapter SATECHI USB-C do USB-A 3.0 Srebrny | 59 zł |
Adapter SATECHI USB-C do USB-A 3.0 Srebrny ST-TCUAS | 59 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →