USB-хаб Satechi Aluminum Type-C 4-Port Hub (ST-UC4PHM)
Фото 6 |
Satechi Aluminum Type-C 4-Port Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi Aluminum Type-C 4-Port Hub
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SATECHI 4-Portowy Hub USB-C - Tylko Transfer Danych Bez Ładowania/Wideo - | 213 zł |
Satechi 4 Port USB-C Hub USB hub | 239 zł |
HUB USB Satechi 4x USB-C + 3.0 (ST-UC4PHM) | 304 zł |
Satechi 4-Port Usb-C Hub - Poczwórny Adapter 4W1, Ciemnoszary | 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →