Hub USB Satechi Type-C to USB 3.0 Adapter
Zdjęcia 13 |
Satechi Type-C to USB 3.0 Adapter |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Type-C to USB 3.0 Adapter
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Satechi Type-C USB Adapter - Silver | 84 zł |
Satechi Aluminium USB-C do USB- 3.0 (srebrny) NB-DOK-STCH-010 | 59 zł |
Adapter SATECHI USB-C do USB-A 3.0 Srebrny | 59 zł |
Adapter SATECHI USB-C do USB-A 3.0 Srebrny ST-TCUAS | 59 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →