Czytnik kart pamięci / hub USB Satechi Type-C Slim Multi-Port with Ethernet
Zdjęcia 18 |
Satechi Type-C Slim Multi-Port with Ethernet |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Type-C Slim Multi-Port with Ethernet
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Płaski Wieloportowy Adapter USB-C Z Ethernetem 4K HDMI 60W USB-C P | 310 zł |
Satechi USB-C Slim Multiport Dock w/ Ethernet Space Grey | 356 zł |
Satechi Slim Multiport USB-C (USB-C PD, 2x USB-A, HDMI 4K, Ethernet, czytn | 259 zł |
Stacja/replikator Satechi USB-C (ST-UCSMA3K) | 358 zł |
Satechi Usb-C Slim Multi-Port Ethernet Adapter Pro Srebrny | 278 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →