Wanna Sanplast WP/Free 150x75 cm
Sanplast WP/Free 150x75 610-040-0140-01-000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sanplast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sanplast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sanplast WP/Free 150x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANPLAST Wanna do zabudowy Sanplast Free Line 150x75 cm prostokątna biały | 1 219 zł |
SANPLAST 610-040-0140-01-000 Wanna WP/FREE 75x150+STW biew | 1 035 zł |
Sanplast Free Line WP/FREE Wanna prostokątna 150x75x45 cm ze stelażem STW, | 1 089 zł |
Modyfikacje Sanplast WP/Free
Ceny na Sanplast WP/Free |
---|---|---|---|---|
Sanplast WP/Free 120x70 cm | od 875 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 130x70 cm | od 998 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 140x70 cm | od 900 zł | 4 oferty | ||
Sanplast WP/Free 140x75 cm | od 1 015 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 150x70 cm | od 953 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 150x75 cm | od 1 035 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 160x70 cm | od 976 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 160x75 cm | od 1 050 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 170x70 cm | od 1 148 zł | 2 oferty | ||
Sanplast WP/Free 170x75 cm | od 1 071 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 170x80 cm | od 1 272 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 180x75 cm | od 1 195 zł | 3 oferty | ||
Sanplast WP/Free 180x80 cm | od 1 111 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →