Pralka Samsung WD10T534DBE biały (WD10T534DBE/S6)
Zdjęcia 11 |
Samsung WD10T534DBE biały |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung WD10T534DBE biały
Wszystkie ceny 14 →SAMSUNG Pralko-suszarka SAMSUNG WD10T534DBE/S6 Biały, Czarne drzwi | 3 399 zł |
Samsung WD10T534DBE | 3 398 zł |
Pralko-suszarka SAMSUNG WD10T534DBE Autodozowanie | 3 398 zł |
Pralko-suszarka Samsung WD10T534DBE | 3 499 zł |
Pralko-suszarka Samsung WD10T534DBE należy do rozwiązań najwyższej klasy. Model posiada dużą pojemność bębna (aż 10,5 kg prania), pracuje pod kontrolą wytrzymałego i energooszczędnego silnika inwerterowego, zastosowano w nim również zaawansowane technologie prania.
Pranie bąbelkami powietrza
Najważniejszym elementem urządzenia jest tryb mycia bąbelkami powietrza Eco Bubble. W bębnie pralki tworzą się małe pęcherzyki powietrza. Zamieniają detergent w przewiewną pianę, która delikatnie wnika głęboko we włókna tkaniny i zapewnia łatwe usuwanie zabrudzeń. Z usuwaniem uporczywych plam pomaga uporać się z inną funkcją – Active Foam, co tłumaczy się jako „aktywna piana”. Ubrania są dokładnie nim impregnowane, co skutecznie usuwa zabrudzenia.
Inteligentny system kontroli AI
W pralce zastosowano system inteligentnej personalizacji ustawień i rekomendacji trybów prania AI Control. Maszyna zapamiętuje preferencje użytkownika i oferuje programy suszenia w zależności od wybranych trybów prania. Planowanie prania i zdalne sterowanie urządzeniem to prerogatywy aplikacji mobilnej SmartThings. Aby sparować ze smartfonem, pralka musi być podłączona do domowej sieci Wi-Fi.
Zaawansowana funkcjonalność
Maszyna automatycznie dozuje wymaganą ilość detergentu i płynu do płukania tkanin (Auto Dispense). Na uwagę zasługuje również w modelu osobny tryb do odświeżania i dezynfekcji ubrań bez użycia proszku do prania Air Wash. Głębokie higieniczne czyszczenie bielizny odbywa się w trybie Hygienic Steam, podczas którego rzeczy są czyszczone parą. Wreszcie program samooczyszczania Drum Clean dba o czystość bębna pralki. Tak zaawansowana funkcjonalność nie pozostanie niezauważona - Samsung WD10T534DBE zasługuje na największą uwagę, jeśli wybór prawdziwie „naładowanej” pralko-suszarki jest priorytetem.