Pamięć RAM Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73EB0-YK0
Samsung M471B1G73EB0-YK0 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73EB0-YK0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 8 GB Ddr3 pamiec operacyjna 1600 MHz 8 GB 1 X 8 GB DDR3 1600 MHz 2 | 200 zł |
Samsung 4GB DDR3 SODIMM PC3L-12800 RAM Memory (M471B1G73EB0-YK0) | 120 zł |
Samsung M471B1G73EB0-YK0 8GB PC3L-12800S DDR3-1600MHz 2Rx8 Non-ECC | 80 zł |
Modyfikacje Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73EB0-YK0 | od 80 zł | 3 oferty | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73BH0-YK0 | od 64 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73QH0-YK0 | od 80 zł | 3 oferty | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x8Gb M471B1G73DB0-YK0D0 | od 66 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →