Zmywarka Samsung DW60A8050FB czarny (DW60A8050FB/ET)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Czarną zmywarkę wyprodukowaną przez Samsunga w 2022 roku można przypisać zaawansowanym rozwiązaniom. Przy szerokości korpusu 60 cm jest w stanie umyć do 14 zestawów naczyń jednocześnie, co powinno wystarczyć nawet dla wielodzietnej rodziny. Model jest nie tylko wyposażony w wygodny dotykowy panel sterujący z wyświetlaczem, ale może być również zintegrowany z ekosystemem inteligentnego domu SmartThings.
Poprzez aplikację o tej samej nazwie na smartfonie można zdalnie sterować pracą urządzenia, otrzymywać powiadomienia o stanie prania, pobierać dodatkowe programy itp. Zmywarka Samsung DW60A8050FB zapewnia dwa tradycyjne wysuwane kosze, a także dodatkową trzecią komorę na sztućce. Do dyspozycji użytkowników jest 7 programów, w tym w pełni automatyczne mycie, samooczyszczanie, szybkie i delikatne cykle.
Na szczególną uwagę zasługuje także tryb Extra Silence, w którym poziom hałasu zostaje zredukowany do 40 dB (a domyślna wartość to 42 dB). Dostępny jest również zwykły zegar opóźniający start, higieniczne przetwarzanie i przyspieszenie Speed Booster (skraca czas prania poprzez zwiększenie zużycia zasobów). Średnio jednorazowo potrzeba około 10 litrów wody, a pobór prądu odpowiada wysokiej klasie C (to lepiej niż A+++ według starego oznaczenia).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung DW60A8050FB czarny
Wszystkie ceny 6 →Komfort Zmywarka Samsung dw60a8050fb | 3 299 zł |
Samsung Samsung DW60A8050FB, Zmywarka wolnostojąca 60 cm DW60A8050FB/ET | 3 299 zł |
Zmywarka Samsung Dw 60A8050Fb 14 Kpl Wifi 60Cm | 3 298 zł |
Zmywarka SAMSUNG DW60A8050FB | 2 899 zł |
Zmywarka SAMSUNG DW60A8050FB + preparat do zmywarki Electrolux M3GCP400! I | 2 898 zł |
Zmywarka SAMSUNG DW60A8050FB | 2 899 zł |
Modyfikacje Samsung DW60A8050FB
Ceny na Samsung DW60A8050FB |
---|---|---|---|---|
Samsung DW60A8050FB czarny | od 2 898 zł | 7 oferty | ||
Samsung DW60A8050FS stal nierdzewna | od 2 429 zł | 7 oferty |