Lodówka Sam Cook PSC-WG-1010B czarny
Zdjęcia 4 |
Sam Cook PSC-WG-1010B czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sam Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sam Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sam Cook PSC-WG-1010B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SAM COOK PSC-WG-1010/B Side by Side No frost 180cm Czarna | 3 599 zł |
Lodówka SAM COOK PSC-WG-1010/B Side by Side No frost 180cm Czarna PSC-WG-1 | 3 700 zł |
Lodówka Sam Cook Psc Wg 1010/B | 3 599 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Sam Cook PSC-WG-1010/B. I tel. (22) 266 82 20 I Rat | 3 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →